strony internetowe html w notatniku

strony internetowe html w notatniku

Logo Design Pros weryfikacja

Ten artykuł jest niezależny przegląd niestandardowy projekt logo firmy Logo Design Pros.

Przegląd

Znajduje się w stanie Delaware w USA, Logo Design Pros są specjalistami w projektowaniu i brandingu. Specjalizują się w logotypów a także oferują pakiety, które zawierają układy papiernicze Zaprojektowanie, dostawa wizytówki, strony internetowe i banery.E Hurtownik Kreatywny dział w Logo Design Pros jest kierowany przez Patricka http://dolcar.auto.pl/wypozyczalnia-samochodow-chlodni/ Kent, który jest bardzo dobrze znany w branży logo korporacji.

Pakiety konstrukcyjne i ceny

Logo Design Pros oferują cztery opcje pakietów do swoich klientów. Ich podstawowy pakiet kosztuje $ 198 i obejmuje cztery przykładowe koncepcje stworzone przez czterech różnych projektantów. Na wysokiej klasy oferują kompleksową Elite pakiet dla $ 498, który zawiera dziesięć wstępne koncepcje, których autorem dziesięciu różnych projektantów. Logo, pakiet re-design jest również oferowany za $ 149 dla tych spółek z logami w potrzebie aktualizacji.

Niektóre z innymi pakietami w ofercie zawierają logo pakiet, który zawiera kompletny układ papiernicze dla $ 335 i pakiet, który zawiera logo, układ papiernicze i zestaw 250 wizytówek za $ 565. Oni również oferują szereg innych pakietów i usług projektowych obejmujących animowany projekt logo (logo graficzne, które poruszają się na stronach internetowych), projektowanie stron internetowych, banery design i projektowanie broszur.

Klienci otrzymują pełne prawa własności loga że mają one zakupione.

Oferują one również wybitny program członkowski, które byłyby opłacalne dla klientów, którzy chcą zamówić więcej niż jeden pakiet. Członkostwo upoważnia członków, by otrzymywać rabaty i usługi premium.

Obsługa klienta jest oferowany w prawo w całym procesie projektowania i wspieranie życia jest dołączony do każdego zamówienia.

napisane przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *