strony internetowe jastrzebie zdroj

strony internetowe jastrzebie zdroj

Zasady gwarancji

LogoDesignPros.com oferują bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy aż do punktu, gdzie można otrzymać początkowe logo pojęć. W tym miejscu można wybrać, aby kontynuować proces projektowania poprzez kontynuację zmian, zaakceptować projekty lub zdecydować, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Czas dostawy

Logo Design Pros oferują dostawę pierwszych koncepcji projektowych w ciągu dwóch do trzech dni roboczych, a jeśli jesteś naprawdę w pośpiechu, aby dostać logo wydadzą w ciągu 24 godzin za dodatkową opłatą za obsługę $ 100.

Formaty plików

Różnorodność formatów plików są dostarczane z każdym zamówieniem a te obejmują formaty zarówno dla sieci i druku. Format skali szarości jest włączone, jeśli chcesz, aby zarejestrować swoje logo jako znak towarowy i czarno-białe formatu jest również dołączony do papierze faksu lub reklamie gazety. Plusy Logo Design oferuje także komunikować się z drukarni w celu potwierdzenia, że ??mogą one dostarczyć logo w formacie, który jest kompatybilny z nimi.

Design Awards i Oceny

Chociaż nie udało nam się znaleźć żadnych odniesień do Logo Design Pros wygrywając żadnej nagrody konkursy projektowe lub ich stronie internetowej stwierdza, że ??ich zespół projektowy zdobyły liczne nagrody.

Projekt Portfolio

Aby zobaczyć próbki logo ukończonych przez Logo Design Pros jesteś w stanie zobaczyć obszerną ofertę na swojej stronie internetowej, która zawiera przykłady logo, które są podzielone na 29 różnych kategoriach branżowych, które zawierają wszystko od „rachunkowości” do „podróży”. Mają również próbki swoich animowanych wzorów logo, projekty stron internetowych, projekty banerów i wzorów papeterii. Jeśli nie chcesz, żeby Twój zakończone logo być opisywany jako część swojego portfela na swojej stronie internetowej, która jest dostępna do wglądu publicznego potem trzeba tylko złożyć wniosek i będą powstrzymywać się od tego.

Aby porównać Logo Design Pros z innymi firmami projektowanie logo zwyczaj internetowych, takich jak LogoYes odwiedzić –

Logo-Reviews.com

Na logo firmy opinii i porównań.

napisane przez: kasety kominkowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *