3 strony internetowe zwiazane z jezykiem polskim

3 strony internetowe zwiazane z jezykiem polskim

5 Podstawowe strukturalne elementy projektowania stron internetowych

Normalnie, strona internetowa posiada standardowe elementy konstrukcyjne, które zapewniają podstawowe informacje o stronie internetowej, jego właściciela oraz treści. Może ono zawierać reklamy, zgromadził treści lub linki do innych źródeł, które są mniej istotne dla użytkowników internetowych. Podstawowe struktury, które realizują funkcje te formularze, wymiary i pozycje, które ujawniają ich treści na specjalnej stronie internetowej, a ujawniając strukturę witryny i ram architektonicznych całej witrynie.

nagłówek

Nagłówek strony internetowej można znaleźć na górze każdej strony internetowej. Zwykle zawiera tytuł strony i istotne informacje na temat właściciela serwisu. Nagłówek jest wyświetlany wielokrotnie na każdej stronie witryny, a www.emiro.pl często zawiera link do strony głównej. Oprócz linkiem do strony głównej witryny internetowej, może zawierać także inne ważne linki do głównych sekcji witryny lub innych powiązanych stron. Pole wyszukiwania na stronie powinny być umieszczone w pobliżu cel.

Nawigacja

Sekcja nawigacji strony internetowej, która zawiera linki do innych stron odwraca. Projektanci stron internetowych mogą umieszczać tego segmentu z lewej lub prawej części strony; Jednak menu w dół po lewej stronie jest najbardziej rozpowszechniona forma, którą możemy zobaczyć w większości stron internetowych. Nawigacyjnych struktura strony internetowej powinien wystawiać informacyjny hierarchię stronie.

Główna zawartość

Zawartość strony internetowej powinny być w centrum zainteresowania. Upewnij się, że tytuł strony jest widoczny i mało zauważalne, by chwycić uwagę użytkowników. Ważne jest, aby zachować zawartość proste i jednoznaczne. Zawartość może również zawierać linki wewnętrzne, które przekierowuje do innych stron witryny, które wyjaśnić konkretny temat i zawierających reklamy do promowania innych stron.
napisane przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *