strony internetowe html chomikuj

strony internetowe html chomikuj Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli szukasz konkretnego przedmiotu lub przedmiotów (może po prostu przeniósł się do mieszkania i chcesz przedstawić ją szybko i tanio).

2. Weź gotówkę i mnóstwo małych rachunków. Na początku pchli targ to prawdziwy szał i posiadające środki pieniężne w kasie (kwota, którą chcą płacić będzie na swoją korzyść). Przykładem może być posiadający pozycję w górę (powiedzmy, że wiertarka oznaczone $ w wysokości 10,00) w przestrzeni lub stajni i oferując sprzedawcy $ 7.00, z ręką na zewnątrz z 5 $ i 2 $ 1 bills- Domyślam się, że sprzedawca będzie ją podjąć. Czasami mając małe rachunki ułatwi sprzedaży na swoją korzyść, ponieważ sprzedawca nie trzeba wprowadzać zmiany i jeśli oni robią sprzedaży na prawo i lewo, mogą po prostu pójść na łatwą sprzedaż. Spróbuj i daj znać jak poszło.

3. Doprowadzić przyjaciela. Cztery Oczy są lepsze niż dwa. Jeśli szukasz czegoś w szczególności wtedy rozdzielić (zejść różnych wysp lub pójść w różnych kierunkach na powierzchni zajmowanej przez sprzedającego i nazywają siebie nawzajem, gdy znajdziesz coś ciekawego).

4. Nie bój się negocjować. Prawdopodobnie będziesz mieć więcej sukcesów negocjacje z prywatnym sprzedawcy niż sprzedawcy. Zapytaj ile rzecz jest, a potem zrobić własną ocenę, jeśli uważasz, że jest wart mniej, a następnie oferują mniej i zobaczyć, gdzie to idzie. Dystrybutorzy i sprzedawcy nowych elementów zwykle daje zniżkę tylko w przypadku zakupu wielu przedmiotów (widać dużo znaków na 3 za $ 5,00 itd.).

5. Spójrz na koniec (koniec dnia) oferty. Około 1:00 pm spotykają się pchli targ naprawdę umrzeć w dół i niektórzy sprzedający zaczną pakować swoje niesprzedane rzeczy. Jest to doskonały czas, aby dostać oferty na przedmioty, które nie sprzedają w ciągu dnia. Ponadto, wiele z tych sprzedawców będzie kierował bezpośrednio do Armii Zbawienia lub życzliwości centrum krwiodawstwa lub innej organizacji centrum krwiodawstwa w celu oddania ich przedmiotów, które nie sprzedają tego dnia (zamiast ciągnąc go przez całą drogę do domu).To Twoja szansa na zdobycie przedmiotów bezcen.

Więcej pieniędzy zapisywanie wskazówki i porady przejdź do [http://www.thriftlocator.com/].

Zobacz dyskusję na temat powyższego artykułu, przechodząc tutaj [http://www.thriftlocator.com/].

Można tam znaleźć sprzedaży garażu, swap spełnia, aukcje i ekonomia sklepy w Twojej okolicy. Moja strona jest darmowa strona informacyjna, która promuje kupowanie używanych i oszczędzając pieniądze.

Pomyślnych łowów,

Hogan

napisane przez: jonizator wody gdzie kupić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *