niemieckie strony internetowe z quadami

portal wejścia dla kupujących i osobny dla Sprzedających.

Z dodatkiem PayPal jako dostawcy konta handlowego … wzrostu była natychmiastowa, uderzył stopy zaczęły rosnąć i od połowy roku było prawie 100 zarejestrowanych sprzedawców. W dniu 10 lipca 2006 r GemsDB.com rejestrowane pierwszej sprzedaży, a ich oczy na przyszłość … a reszta to już historia.

Czy jesteś Biżuteria projektanta lub biżuteria sklepu? Pomyśl o tym … masz klienta w sklepie, patrząc na dwa karatowego apatyt, wyciągnąć laptopa iść do http://www.GemsDB.com, szukaj pod apatytu i klient może zobaczyć próbki (istnieją Brak ceny pokazane, chyba logowaniu) i swoją fachową pomoc mogą wybrać swój kamień. Pozostaje to, aby pomóc jej wybrać pół-mount … niech wie, będziesz do niej zadzwonić jutro z ceną i datą mety.

Wystarczy pomyśleć można wypełnić te ostatniej chwili zamówienia, ponieważ nie będą musieli zorganizować, aby zobaczyć 3 lub 4 dostawcom podnieść kamień, istnieją dziesiątki dostawców z całego świata dostępne w jednym miejscu.

Jeżeli jesteś Kamień Dealer jest to narzędzie, które będzie można umieścić swoje towary przed profesjonalnych jubilerów na całym świecie. GemsDB.com kładzie swój katalog na wyciągnięcie ręki, o każdej porze dnia … więc jeśli jubiler ma klienta o 8:00 w Nowym Jorku, Nowy Jork prośbą o Ceylon Sapphire, tam jesteś; jubiler obsługujących małe społeczności w Anaheim, Kalifornia potrzebuje dwa karat Emerald dla swego ostatniego klienta o 8:00 pm, tam jesteś; Senior Buyer dla dużego domu towarowego w Chicago ma spotkanie burzy mózgów w południe, możesz być tam.

Najlepszy ze wszystkich? To DARMO do listy cały inwentarz!

Z domy z bali całoroczne udziałem międzynarodowych sprzedawców i ich różnorodnych zapasów do GemsDB planu unikatowy ochrony nabywcy, to nic dziwnego, że do tej pory … 1200 zarejestrowanych użytkowników z całego świata dokonały GemsDB ich bazie gem podstawowej.

napisane przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *