tworzenie strony internetowej youtube

tworzenie strony internetowej youtube

Halong Bay – Natural Wonder

Halong Bay, Wietnam

Zdecydowanie najważniejszym punktem każdej wizyty w Wietnamie Halong Bay; wymieniony w 1994 roku jako światowego dziedzictwa UNESCO, ten cud natury jest jednym z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych Wietnamu. Znajdziesz ten klejnot znajduje się około 170 km na północ od Hanoi w Zatoce Tonkin, niedaleko od granicy z Chinami. Większość turystów odwiedzających Halong Bay są na wcześniej zakupione trasy pochodzącego z Hanoi.

Halong Bay jest utworzony z tysiącami wapiennych wysp, które są losowo rozproszone w całej zatoce i stanowią ciekawy szkic na horyzoncie. Przykryta grubą dżungli podobny roślinnością wyspy te wahają się w wysokości od 50-100 z strome urwiska twarzy. Są to w większości niezamieszkane, nienazwane i nienaruszone moich ludzi.

Tłumaczenie Halong Bay jest „Bay malejącym Smoków”. Według miejscowej legendy, kiedy Chińczycy najechali i Wietnamczycy walczył, aby chronić swoją ziemię bogowie wysłana rodziny smoków, aby pomóc im w obronie; zeszli do Halong Bay i zaczął strzelać z klejnotów. Ponieważ perełki trafienie wody zamieniły się wysp utworzonych mur przeciw najeźdźcom. Teren został zabezpieczony i stał się tym, co wiemy dzisiaj, jak Wietnam. Ziemia staje się domem dla smoków, uważa się, że smok matka wciąż leży w Halong Bay i jej dzieci w Bai Tu Long. Gdzie ogony dzieci smoka pobitych około nazwano Bach Długi Vy Island (Bach = Biały kolor piany wody, Long = Smoka i Vy = Tail)

Ukryty wśród wysp jeziora, groty i jaskinie. Groty, takie jak Hung Dao Go i Hang Trong wypełnione są tysiące stalaktytów, stalagmitów i często prezentowane z kolorowym oświetleniem zwiększenia unikalne kształty i formacje.

Pokład „Śmieci” to najlepszy sposób na porady prawne gdynia poznanie Halong Bay. Drewniane łodzie Junk pochodzą z dawnych chińskich statków żaglowych i mają ogromne śmiało kolorowe żagle, które wyglądają jak ręcznych fanów rozpostarta.
napisane przez: sprzedamkosztyvat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *